en_GBpl_PL

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Łukasz Bartyzel

KONSULTACJE + ZAKUPY Z PERSONAL SHOPPEREM

Dzięki zakupom ze stylistką, wyposażysz swoją szafę w niezawodne ubrania na różne okazje. Już zawsze będziesz miała, w co się ubrać, a do trendów podejdziesz świadomie. W ten sposób zaoszczędzisz i budżet, i czas, bo pośród nowości wybierzesz głównie te, które służą Tobie i będą dopasowane do Twojej sylwetki, urody, osobowości i lifestyle’u.

CO ZYSKUJESZ?
  1. etap: godzinna konsultacja zakupowa (ustalamy Twoje potrzeby w garderobie, budżet na zakupy + mapę sklepów),
  2. etap: zakupy ze stylistką - wybieramy ubrania w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb (jedna stylizacja na konkretną okazję lub kilka zestawów) oraz dobieramy odpowiednie fasony, tkaniny, wzory i kolory dla Ciebie. Podczas shoppingu uczysz się mądrze inwestować w swój wizerunek i kupować ubrania świadomie, czyli takie, które podkreślą atuty sylwetki, urody, osobowość oraz pozwolą Ci zrealizować prywatne i zawodowe cele.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych