en_GBpl_PL

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Łukasz Bartyzel

WSPÓŁPRACA Z MARKAMI MODY I URODY

Wizerunek marki oraz estetyczne zaprezentowanie produktu odzieżowego, tak, aby pokazać jego walory, wyprzedzać trendy w oparciu o budowanie stylu zwiększenie sprzedaży, to niezwykle ważne aspekty dla rozwoju Twojego biznesu. Kto lepiej od stylistki mody może znać się na tym, jak tworzyć inspirujące stylizacje, by przyciągnąć oko klienta i kreować potrzeby zakupowe?

Wspólnie z markami wybieram ubrania i dodatki z najnowszych kolekcji i tworzę z nich unikalne zestawy (na modelce, w butiku, na manekinie, w zaaranżowanej przestrzeni np. hotelu czy w profesjonalnym studio), które następnie np. w formie kampanii trafiają do katalogów i edytoriali.

Jako redaktorka, piszę artykuły i wywiady na zamówienie, tak, aby wypromować Twoją markę i kolekcje na prestiżowych portalach mody. Wszystkie teksty tworzę pod kątem SEO, co zwiększa ich pozycjonowanie, a tym samym widoczność i popularność Twojego brandu w sieci

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych