en_GBpl_PL
2006 – 2009

Kreuję wizerunek tancerki, moje pierwsze Mistrzostwa Polski w Kielcach z IV miejscem w kategorii Tańca Nowoczesnego; zespół Fame, choreografia. Zdobywamy też I miejsce na Mistrzostwach Mazowsza 2009 roku - w jury zasiada Michał Piróg.

zobacz >> 

Grudzień 2012

W roli asystentki pana Andrzeja Braitera, Dyrektora BSO, następnie Ambasadora RP w Brazylii, dbam o etykietę stroju zgodnie z protokołem dyplomatycznym w Ministerstwie Spraw Zagranicznych (staż w trakcie 5-letnich studiów dziennych na kierunku Politologia).

Czerwiec 2014

Kończę egzaminem zawodowy kurs Stylizacji i Personal Shoppera w Beauty Lux w Warszawie m.in. pod okiem Oliwii Drochlińskiej, projektantki mody.

Grudzień 2014

Otrzymuję certyfikat ukończenia kursu stylizacji ślubnej w Krakowie z Goshą Kusper.

Styczeń 2015

Podczas Salon International de la Lingerie, na Targach Bielizny w Paryżu, doradzam markom bielizny i kostiumów kąpielowych w wyborze dzianin i akcesoriów do nowych kolekcji.

Marzec 2015

Wysyłam swoje artykuły poświęcone modzie i wygrywam udział w dwóch szkoleniach organizowanych przez Ministerstwo Wizerunku w Bielsko-Białej „Zawód osobista stylistka” i „Stylizacja męska”.

Styczeń 2016

Kończę kurs makijażu w Beauty-Art, Szkole Wizażu i Stylizacji w Warszawie.

Marzec 2016

Pracuję w hotelu Intercontinental jako konsultantka ds. mody i urody oraz redaktorka. Wśród klientów są celebryci, politycy i osobowości biznesu.

Wrzesień 2016

Wyjeżdżam na rok do Indii. W Nowym Delhi projektuję limitowaną kolekcję ubrań na zamówienie wspólnie z Patine, jedną z największych indyjskich marek, posiadającą butik w londyńskim Harrodsie.

W Nowym Delhi - ja w spódnicy i bluzce mojego projektu dla marki Patine

Wywiad z Małgorzatą Szulc, założycielką zespołu Born 2 Dance, fot. Vers-24

2016-18

Tworzę cykl wywiadów z cenionymi osobowościami w branży mody, sztuki i designu dla portalu Vers-24. Wśród gości są m.in. Kasia Borowicz (była vice-miss Polonia), Kasia Tusk (założycielka bloga Make Life Easier) czy Zuza Kuczyńska (właścicielka marki bielizny Le Petit Trou).

Maj 2017

Kończę staż z wyróżnieniem w Ambasadzie Polski w Nowym Delhi w departamencie dziennikarstwa i reprezentuję kraj podczas przyjęć dyplomatycznych. Doradzam w wyborze tkanin Kubie Żaczkowi, vice-konsulowi.

Wrzesień 2017

Wyjeżdżam do Paryża na targi Premiére Paris Vision, gdzie podejmuję współpracę z niemiecką marką bielizny Muehlmeier jako redaktorka mody. Następnie piszę artykuły o trendach w kostiumach kąpielowych dla polskiego brandu Feba.

Publikuję artykuły o modzie, urodzie i kulturze na polskim portalu lifestyle’owym Inspirander.

Październik 2017

Rozpoczynam pracę w Lamode.info jako redaktorka i stylistka mody. Recenzuję pokazy polskich i zagranicznych projektantów, m.in. Macieja Zienia, duetu MMC Studio, Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła, Bizuu i Tomaotomo oraz Gucci, Chanel, Dolce & Gabbana.

Luty 2018

Publikuję na Lamode.info „Studniówkowy przewodnik po Fryzurach, który w sezonie jesień zima 2017/18 ma 160 tys. odsłon (PV), a w sezonie jesień zima 2018/19 podwaja swój sukces, 340 tys. odsłon (PV).

 

Marzec 2018

Otrzymuję dyplom Stylizacji do Edytoriali ukończony w szkole Central Saint Martins w Londynie pod okiem Kristine Kilty, stylistki gwiazd.

Maj 2018

Mój wywiad z Adamem Leja dot. wystawy „Dior i Ikony Paryskiej Mody” zostaje wyróżniony przez Agatę Tanter, redaktor naczelną Lamode.info, jako jeden z najlepszych w historii portalu. 

Czerwiec 2018

Uczestniczę w London Fashion Week Men’s i wyjeżdżam na wystawę Azzedine Alaia, którą następnie opisuję na Lamode.info. Kolaboruję z prestiżowymi kawiarniami i restauracjami w Londynie tj. Taj Hotel „Alice in Wanderland”.

Wrzesień 2018

Moja recenzja pokazu „Gucci wiosna lato 2019zostaje wyróżniona przez Ewelinę Dac, redaktor prowadzącą Lamode.info, następnie również artykuły „5 trików stylizacyjnych Meghan Markle”, „5 trików stylizacyjnych Kate Middleton” oraz „Brigitte Bardot – od nieśmiałej baletnicy do ikony ikon”.

Październik 2018

Moja stylizacja wyróżniona przez Vogue Italia online.

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Kamil Banaszek

Szkolenie stylizacyjno-makijażowe w salonie Vanessa w Tilburgu w Holandii

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Kamil Banaszek

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Kamil Banaszek

Produkcja Ilona Jaworska, fot. Kamil Banaszek

Październik 2018

Tworzę wspólnie z Iloną Czarnik-Nawrocką ILAILA More Than Image, autorski program edukacyjny poświęcony stylizacji i makijażowi dla zabieganych kobiet.

Listopad 2018

Start kursów stylizacyjno-makijażowych w ramach ILAILA More Than Image w Holandii. Nasze szkolenie odbywa się w salonie Vanessa w Tilburgu.

Moje stylizacje do edytoriali zostają docenione przez portal modowy Faddy Magazine.

Styczeń 2019

Według raportu czytelnictwa, z moich opublikowanych na Lamode.info artykułów, najchętniej czytają się teksty dotyczące trików stylistki, historii mody, makijażu i fryzur.

Sesja zdjęciowa do edytorialu, współtworzona z makijażystką, Iloną Czarnik-Nawrocką, fotografem Kamilem Banaszkiem i modelką, Liz, zostaje wyróżniona na łamach Vers-24 (art. „Pasja Do Piękna I Mody Uchwycona Przed Obiektywem”).

zobacz >>

Luty 2019

Odpowiadam za produkcję sesji zdjęciowych „Chanel Chance Eau Tendre: Take a New Chance” i „Logomania: Interpretacja Trendu Sezonu” dla Agaty Tanter, redaktor naczelnej Lamode.info.

Przeprowadzam dla Lamode.info wywiad z Agnieszką Janas, dziennikarką i ekspertką mody, współautorką książki „Drzwi Do Stylu".

14 lutego, z okazji Walentynek startuje teledysk Oleny „Miłość”, do którego stylizowałam polską piosenkarkę.

Marzec 2019

Moje produkcje sesji zdjęciowych są opublikowane na łamach portalu modowo-lifestyle’owego Vers-24, do których stylizuję modelki. Znajdziecie je tutaj „Wiosenna sesja zdjęciowa 2019”, „Szafa pełna kolorów” oraz oddzielny projekt „Marynarskie trendy 2019”.

Stylizuję do edytorialu Varsovie Magazine „Winter Issue” („Urban Runway” str. 170-183).

Kwiecień 2019

Pracuję w roli stylistki i producentki przy kampanii dla zagranicznej marki odzieżowej The Gypsy Lab.

Moje produkcje sesji zdjęciowych dla Agaty Tanter, redaktor naczelnej Lamode.info są publikowane na łamach portalu. Współpracuję z fotografami tj. Łukaszem Dziewicem, Hanną Kantor, Łukaszem Bartyzelem i Maciejem Świstkiem.

Maj 2019

Stylizuję polskie aktorki m.in. Agatę Kuleszę do spotu ING w Warszawie.

Lipiec 2019

Doradzam jako Personal Shopper podczas zakupów, po których stylizuję Kasię Mydlowski do sesji zdjęciowej w studio oraz w plenerze. Jednocześnie odpowiadam za produkcję. 

Do dziś

W swoim portfolio mam także współprace z markami beauty, m.in.: Chanel, Dior, Calvin Klein (wywiad z Mica Arganaraz, twarzą kampanii), L’Oreal Paris, Eisenberg, Phenome, Inglot, Chic Chiq czy Kaya. Kolaboruję z salonami fryzjerskimi i piękności m.in. Maniewski Vitkac i Time to Wax.

Stylizacja i produkcja Ilona Jaworska, fot. Hanna Kantor

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Łukasz Bartyzel

Stylizacja Ilona Jaworska, fot. Łukasz Bartyzel

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych