en_GBpl_PL

Produkcja Ilona Jaworska dla Agaty Tanter, fot. Kamil Banaszek

PRODUKCJE SESJI ZDJĘCIOWYCH 

CO ZYSKUJESZ?

Jestem także producentką sesji zdjęciowych. Oprócz tego, że jako stylistka dołączam do zespołów, także je tworzę. Przygotowuję kreatywne koncepcje i moodboardy do poszczególnych projektów, dopasowanych do filozofii i wartości Twojej marki. 

Otrzymasz od mnie kompleksowe wsparcie z zakresu produkcji, zorganizowania fotografów, modeli, makijażystów, fryzjerów, manicurzystów oraz wynajęcia przestrzeni. Zrealizujesz sesje zdjęciowe do edytoriali, lookbooków, na stronę internetową czy bloga modowego.

Dzięki temu, że jako redaktorka piszę artykuły poświęcone danym kolekcjom i markom, dodatkowo wypromujesz produkcję na prestiżowych portalach mody, tak by zwiększyć popularność swojego brandu w Internecie oraz wzmocnić sprzedaż. Tam gdzie moda spotyka się z wizją, sztuką i biznesem, tam jestem ja. 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych