en_GBpl_PL

O STYLE MAP

Ilona Jaworska – stylistka mody i redaktorka. Współtworzy sekcję Stylista Radzi na portalu Lamode.info oraz pisze artykuły o modzie, jej historii i urodzie zarówno tam, jak i dla Vers-24. Recenzuje zagraniczne i polskie pokazy mody.

Strona Ilona Jaworska Stylist to połączenie treści pisanych, sformułowanych w formie Mapy Stylu, czyli przewodnika stylistki (stąd dział przewodni Style Map) z wizualnym portfolio, na które składają się sesje zdjęciowe do edytoriali, kampanie marek odzieżowych oraz produkcje dla influencerów. 

Znajdziesz tu także triki modowo-urodowe, które pomogą Ci podkreślić swój indywidualny styl. 

Stronę w pełni poświęciłam tematyce stylu i stylizacji, bo to one stanowią motyw przewodni mojej pracy i pasji.

MOJA OSOBISTA DEFINICJA STYLU

Styl to własna wizja wyrażania piękna.

To także Twoje logo i część wizerunku – za jego pomocą komunikujesz światu swoją osobowość, pasje, zawód, marzenia, jednocześnie podkreślając unikalną urodę.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych