en_GBpl_PL
en_GBpl_PL

SUKIENKA Z JEDWABIU DLA MINIMALISTEK – ZAMÓW U STYLISTKI!

Jedwab naturalny zalicza się do luksusowych i szlachetnych materiałów odzieżowych. Jego historia liczy ponad 5000 tysięcy lat. Tkaninę tę cechują unikalne właściwości i różnorodność, bo występuje w niezliczonej liczbie odmian.

JEDWAB – SZLACHETNA I LUKSUSOWA TKANINA

Jedwab jest przyjemny w dotyku: gładki, miękki i śliski. Rozpoznasz go m.in. po subtelnym połysku, dzięki czemu zyskuje wyrafinowany i elegancki charakter. Tkanina ta bywa często urozmaicona kolorowymi nićmi oraz brokatem (ang. silk brocade), dlatego doskonale odnajduje się na wieczorowych kreacjach w orientalnym klimacie.

PONADCZASOWA SUKIENKA Z JEDWABIU NA LATO 2019

Perlista, biała sukienka z jedwabiu z mojej prywatnej kolekcji stylistki odznacza się lekkością i subtelnością. Zwiewna, lejąca się tkanina romantycznie wiruje w tańcu. Model zdobiony białą wstążką podkreśli Twoją talię, a długość do kolan wyeksponuje nogi. Tę jedwabną sukienkę bez rękawów cenię za to, że jest niezwykle przyjemna w dotyku i niezawodna, bo chłodzi w upalne dni. Minimalistyczna i prosta, bo pozbawiona ozdobników, doskonale oddaje ideę „mniej znaczy więcej”. By poczuć jej luksusowy charakter, wystarczy już sam dotyk i urok lodowo-białego jedwabiu. Dodatkowo, sukienka ta jest niezwykle wygodna w pielęgnacji, dlatego sprawdzi się w przypadku zabieganych i aktywnych zawodowo kobiet. Wystarczy, że upierzesz ją ręcznie w płynie i wyprasujesz żelazkiem parowym.

SUKIENKA Z JEDWABIU – zamów przez maila – office@ilonajaworska.com/english – KOLEKCJA STYLISTKI, 750 PLN

Zdjęcia: Łukasz Bartyzel

POLECAM: O JEDWABIU… ILONA JAWORSKA DLA LAMODE.INFO

SUKIENKI Z JEDWABIU – TRENDY 2019

W trendach są sukienki z jedwabiu w bieliźnianym stylu i o minimalistycznym kroju. Gładkie, krótkie wersje zdobią szarfy i kokardy, natomiast tzw. slip dress urozmaicają hafty, koronki i ramiączka typu spaghetti. Modele o długości mini zakładamy do szpilek i balerin, a długie aż do ziemi zestawiamy z sandałami na obcasie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych