en_GBpl_PL

Fot. Open Call Magazine w TFH Koncept w Warszawie

Z Adamem Leja na wystawie J. Antkowiaka w Łodzi, fot. Michał Radwański

Agnieszka Janas, dziennikarka modowa:
„Ilona należy do osób, w towarzystwie których chce się przebywać. Jest uważną słuchaczką, profesjonalistką w dziedzinie mody i ma dużą wiedzę w tym zakresie. Jeśli dołożymy do tego kulturę osobistą  i wdzięk to mamy komplet zalet kobiety, dziennikarki i stylistki. Czy polecam współpracę z Iloną? Ależ oczywiście!”.
Adam Leja, kolekcjoner mody dawnej:
Miałem przyjemność poznać Ilonę przy okazji wystawy Diora z mojej kolekcji w CMW w Łodzi. Gdy pojawiła się w muzeum w pięknym różowym kostiumie, widać było, że zna się doskonale na modzie. Wywiad ze mną przeprowadziła profesjonalnie i rzetelnie. Teraz spotykamy się na pokazach mody, a czasem Ilona wypożycza rzeczy z mojej galerii do sesji zdjęciowych. Zawsze doskonale potrafi wybrać, to co podkreśli charakter stylizacji”.
Agata Tanter, redaktor naczelna Lamode.info:
„Z Iloną Jaworską współpracuję w zakresie tworzenia treści na portal Lamode.info oraz organizacji sesji modowych. Ilona dała się poznać jako osoba profesjonalna, sumienna, ambitnie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Cechuje ją również entuzjazm i pogoda ducha, które sprawiają, że nasza współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze”.
Ewelina Dac, dziennikarka modowa:
 „Ilona to prawdziwy tytan pracy, a przy tym osoba o niezwykle ciepłej aurze i wysokiej kulturze osobistej. Ambitna i kreatywna, zawsze dąży do samodoskonalenia się, co przekłada się na efekty wszystkich Jej projektów. A wszystko okraszone szczerym uśmiechem i otwartością, które sprawiają, że praca z Nią jest po prostu czystą przyjemnością”.
India Sakale, redaktor naczelna Vers-24:
„Ilona Jaworska jest niezwykle pracowitą osobą, zawsze zrobi nawet trochę więcej niż się spodziewasz. Na swoją pracę patrzy bardzo profesjonalnie i z odpowiedzialnością. No i widać, że kocha to, co robi”.
Ilona Czarnik-Nawrocka, makijażystka:
„Ilona Jaworska to niesamowicie zdolna stylistka, o imponującej wiedzy w zakresie mody i jej historii. Poznałyśmy się przy jednej z sesji zdjęciowych do edytorialu, podczas której pracowało się nam tak, jakbyśmy się znały od zawsze. Jej pomysły nie są przypadkowe, to doskonale skomponowane kreacje, które inspirują i wyznaczają nowe trendy. Niezwykła osoba, pełna pasji i zaangażowania, profesjonalna i godna zaufania. Polecam!”.
Kamil Banaszek, fotograf mody:
„Ilona to osoba zafascynowana swoją pracą. Pełna energii na planie sesji zdjęciowej wprowadza dobrego ducha. Cechuje się pełnym profesjonalizmem i wielką dbałością o szczegóły. Ma głowę pełną nowatorskich pomysłów i co ważniejsze, realizuje je”.
Liz (Eliza Białogrodzka), modelka:
„Profesjonalizm, niesztampowość, a zarazem klasyka - takie są stylizacje Ilony. Współpraca z nią to mieszanka dużej dawki inspiracji, przyjemnej atmosfery i twórczego ducha”.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych