en_GBpl_PL

STYL NA EKRANIE – ANIA POPEK W SUKIENKACH Z BUTIKU LOVE BE

STYLING FOR TV – STYLIZACJE W TV

Konsultacje w zakresie doboru kreacji w butiku Love Be dla Ani Popek, prezenterki telewizyjnej.

Wspólnie wybrałyśmy bordową sukienkę z bufami w klimacie power dressing, nawiązującą do mody lat 80., jak z serialu “Dynastia”. Dekolt V ładnie zarysował szyję, a długość mini dodała stylizacji nowoczesnego sznytu. Kolejną propozycją była ołówkowa czerwona sukienka z transparentnymi rękawami wzorowana na latach 50. Prostota to doskonały sposób na dyskretne wyrażenie ultra kobiecości. W stylu gwiazd była wieczorowa wiśniowa sukienka posypana cekinami, uzupełniona dzwonkowymi rękawami. Dekolt w kształcie łódki to zmysłowa kropka nad i eleganckiej stylizacji.

Stylist: Ilona Jaworska/ boutique Love Be

TV presenter: Anna Popek

Ty też spędź niezapomniany Dzień ze Stylistką Mody i wybierz swoje wymarzone kreacje, które podkreślą Twój indywidualny styl. Razem ze mną oczarujesz świat Sobą! Więcej o konsultacji i personal shoppingu znajdziesz tutaj – DZIEŃ ZE STYLISTKĄ.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych