en_GBpl_PL

LOVE BE – “ZAINSPIRUJ ŚWIAT SOBĄ” KOLEKCJA SUKIENEK JESIEŃ ZIMA 2019/20

Przesłanie kampanii Love Be, nowego butiku ze stylistką mody w Galerii Ursynów w Warszawie, brzmi „Zainspiruj świat sobą”. Bohaterka jesienno-zimowej sesji 2019/20, ubrana w baśniowe i dżersejowe sukienki zaznacza swój styl, niezależnie od tego, gdzie się pojawi. Nawet na łonie natury zwraca uwagę swoją niewymuszoną elegancją. Nosi sukienki z falbanami do cięższych botków, a małe czarne w groszki do muszkieterek.

Stylistka Ilona Jaworska Stylist, fotograf Łukasz Bartyzel

 „ZAINSPIRUJ ŚWIAT SOBĄ” Z LOVE BE

Sukienka od zawsze była dla mnie wizytówką kobiety, dlatego stanowi flagowy projekt sesji. Robi cały look i jest niesamowicie lekka w stylizacji. Jej charakter można odmienić za pomocą butów, torebki i biżuterii, wciąż nosząc ten sam model” – opowiada stylistka i założycielka butiku Love Be.

„Jednak najważniejsza w tym wszystkim jest charyzmatyczna Kobieta, która zaznacza swoją obecność wszędzie tam, gdzie się pojawi. Ma styl i odwagę, by podkreślać go. Tworząc koncepcję sesji, oparłam się na grze kontrastów. Las – elegancja – mogą wydawać się przeciwstawnymi światami, jednak łączy je Bohaterka projektu, symbolizująca każdą z Nas.

Jak powstała koncepcja sesji? Wyobrażałam sobie przechodzącego drwala, który nie może oderwać wzroku od wirującej w tańcu dziewczyny. Wygląda inaczej. Intryguje. Ma na sobie cekinową sukienkę z falbanami w stylu glamour i zamoczone botki. W tym wszystkim jest taka beztroska i swobodna. Nie potrzebuje specjalnej okazji, by ubierać się szykownie i czuć wyjątkowo. Chcę Wam pokazać, że każda z Was ma ten urok i siłę, by inspirować sobą i unikalnym stylem”.

Sukienki dostępne w butiku Love Be, Galeria Ursynów (stylistka Ilona Jaworska Stylist, fotograf Łukasz Bartyzel)

LOVE BE – BUTIK Z KOLEKCJAMI SUKIENEK INSPIROWANY PASJĄ STYLISTKI

 „Wykreowałam to miejsce z pasji do stylu i projektów sukienek. Zaintrygowana francuską modą lat 50., baletem oraz minimalizmem z fantazją, chciałam podzielić się z Kobietami osobistą wizją piękna. Jako producentka sesji, wspólnie z fotografem, makijażystką i modelką, stworzyliśmy baśniowy album na tle jesiennej scenerii, pokazując, że sukienkę można nosić na różne sposoby. Tiulową maksi z barokowym wiązaniem przy szyi do cięższych botków, a małą czarną z transparentnym akcentem w groszki do zmysłowych muszkieterek” – mówi założycielka butiku Love Be i stylistka mody. W ten sposób outfit zyskuje jesienno-zimową i nowoczesną oprawę.

POLECAM: MELANCHOLIJNA KAMPANIA LOVE BE W OPEN CALL MAGAZINE

Sukienka w groszki i dżersejowa dostępna w butiku Love Be, Galeria Ursynów (stylistka Ilona Jaworska Stylist, fotograf Łukasz Bartyzel)

LOVE BE – OSOBISTA WIZJA PIĘKNA W BUTIKU

Przez wiele lat pracowałam jako redaktorka mody i stylistka, zbierając cenne doświadczenie, które pozwoli Kobietom podkreślić i wzmocnić swój wizerunek. Dzisiaj zaowocowało ono stworzeniem na mapie Polski zakątku z osobistą stylistką. Poza tym, że w butiku Love Be wybierzesz sukienkę na różne okazje, od studniówki, przez Sylwestra, aż do pracy, możesz skorzystać z indywidualnych konsultacji z Personal Shopperem. W tym miejscu, dowiesz się, jaki masz typ urody (analiza kolorystyczna) oraz jak podkreślić figurę za pomocą odpowiednich fasonów ubrań czy dodatków (analiza sylwetki). Zyskasz unikalną wiedzę i odkryjesz triki ekspertów. Te umiejętności pomogą Ci świadomie bawić się modą i podkreślać indywidualne atuty swojej urody” –dodaje założycielka Love Be*.

POLECAM: JAK DOBRAĆ SUKIENKĘ DO TYPU SYLWETKI?

*Love Be – butik, Galeria Ursynów, lokal 63A na dole (dojazd: metro Natolin)

REALIZACJA

PRODUKCJA: ILONA JAWORSKA STYLIST

STYLISTKA: ILONA JAWORSKA STYLIST

FOTOGRAF: ŁUKASZ BARTYZEL

MAKIJAŻYSTKA: WERONIKA BANCEWICZ/VERMUA

MODELKA: ANNA KAMIŃSKA/ ECMANAGEMENT

REDAKTOR: ILONA JAWORSKA STYLIST

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych