en_GBpl_PL

SWETRY NA JESIEŃ 2019 – TWOJE ZAKUPY ONLINE U STYLISTKI Z 10% KODEM RABATOWYM!

Gładkie i w stylu minimalistki, z ażurem i nietuzinkowym warkoczem oraz lekkie modele z półgolfem? Oto najmodniejsze swetry na jesień 2019, które już teraz kupisz online z 10% rabatem, a w butiku o 5% taniej. Wystarczy, że napiszesz do mnie na maila office@ilonajaworska.com, a otrzymasz kod zniżkowy na swoje zakupy.

SWETRY NA JESIEŃ 2019 – POLSKA UNIKALNA MARKA BEE & DONKEY

Wrzesień dał się już we znaki, witając chłodniejszymi porankami. Dlatego to swetry staną się teraz naszymi sprzymierzeńcami – ogrzeją w drodze do miejsca pracy czy na miasto. Ostatnim moim odkryciem w tym temacie była marka na naszym rodzimym rynku, Bee & Donkey. W jej kolekcjach znajdziesz unikalne kroje, dopasowane do rozmaitych typów sylwetki – od papryczki aż po jabłko.

Swetry Bee & Donkey: 1. Szary, 258 pln 2. Śliwkowy, 258 pln 3. W prążki, 294 pln 4. Czarny, 258 pln (*ceny z kodem rabatowym)

SWETRY BEE & DONKEY – TRENDY JESIEŃ 2019

Z kolekcji Bee & Donkey wybrałam swetry, które przypadną do gustu także minimalistkom. Wśród nich są gładkie, śliwkowe i popielate modele. Z podwyższoną stójką, oversize’owe warianty z półgolfem oraz pudełkowe swetry ze wzorzystym wykończeniem. Wszystkie urozmaicą stylizacje na bazie mini spódnic i spodni. Marka, ponadto zwróciła moją uwagę ze względu na polskie korzenie oraz indywidualne podejście do kobiet. Przy każdym swetrze znajdziesz oznaczenie z informacją dla jakiego typu figury jest dedykowany. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą robić zakupy świadomie i wiedzieć, czy dany model pasuje do ich sylwetki.

POLECAM: SWETRY BEE & DONKEY – OTRZYMAJ U MNIE 10% KOD RABATOWY I KUP TANIEJ ONLINE

Swetry Bee & Donkey: 1. Różowy, 195 pln 2. Czarny, 200 pln 3. Biały, 267 pln (*ceny z kodem rabatowym)

SWETRY – JAK DOBRAĆ DO TYPU SYLWETKI?

Jeśli masz figurę typu jabłko tzn. wystający brzuch, niewyraźne wcięcie w talii oraz szczupłe nogi – dla Ciebie są swetry oversize. Takie modele ukryją niedoskonałości sylwetki i sprawią, że stanie się lżejsza. Kobiety o figurze gruszki, z kolei wybiorą projekty z dekoltem w łódkę, który optycznie poszerzy wąskie ramiona. Natomiast osoby z sylwetką papryczki i ogórka (filigranowe, z niewidocznym wcięciem w talii) mogą przebierać pośród wzorzystych swetrów tj. w prążki czy z warkoczem. Jeśli chcesz zminimalizować proporcje między szerokimi ramionami, a wąskimi biodrami (typ figury odwróconego trójkąta), postaw na swetry z rękawami typu dzwon.

POLECAM: SWETRY BEE & DONKEY – KOLEKCJE ONLINE

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych