en_GBpl_PL

MASYWNE UDA – JAK UKRYĆ ZA POMOCĄ UBRAŃ?

Masywne uda najczęściej występują w przypadku kobiet o typie sylwetki gruszki, klepsydry i jabłka. Jednak mogą także cechować figurę papryczki. Jak je ukryć za pomocą ubrań, by dodać sylwetce lekkości i uczynić nogi smuklejszymi? W tym pomogą Ci triki stylistki, które stosuję podczas spotkań i shoppingów z moimi klientkami.

MASYWNE UDA – TYPY SYLWETKI

Masywne uda najczęściej cechują typy sylwetki, takie jak: klepsydra (ultra kobiece kształty popularne w latach 50.), jabłko (szerokie biodra i zaokrąglony brzuch) oraz gruszka (obszerny dół, wąska góra). Mogą także pojawić się w przypadku osób bardzo szczupłych, których figura określana jest papryczką. Nierzadko wówczas prowadzą do dysproporcji sylwetki, sprawiając, że góra wygląda na drobną, a dół staje się cięższy.

MASYWNE UDA – JAK UKRYĆ ZA POMOCĄ UBRAŃ?

W historii mody masywne uda posiadała Marilyn Monroe. Aktorka stosowała triki stylistów, by wymodelować swoją sylwetkę i ukryć jej mankamenty. Za jej przykładem noś sukienki o kroju A bądź rozszerzające się w kierunku kolan spódnice. Taki fason symbolizuje ultra kobiecość, a dzięki temu, że nie opina nóg, dyskretnie tuszuje niedoskonałości figury. Dodatkowo, wybrane modele może zdobić rząd guzików ułożonych pionowo bądź suwak wydłużający sylwetkę.

Uwaga! Jeśli chcesz poznać swój typ sylwetki i dowiedzieć się, jakie ubrania wyeksponują jej atuty i ukryją mankamenty – zapisz się na indywidualne konsultacje ze stylistką mody.

POLECAM: JAK DOPASOWAĆ KOSZULĘ DO TYPU SYLWETKI? (MÓJ ARTYKUŁ DLA LAMODE.INFO)

Jeśli natomiast lubisz spodnie, postaw na klasyczne warianty bez przetarć i dziur na wysokości ud, które optycznie je poszerzą. Wybierz także projekty pozbawione dużych przednich kieszeni i guzików. Ze swetrów do wyboru masz te krótsze z cieńszych tkanin, dodających sylwetce lekkości. Zrezygnuj z dłuższych kardiganów, bo w połączeniu z materiałem spodni, sprawią, że uda wydadzą się jeszcze bardziej masywne.

ZOBACZ TEŻ: JAK DOBRAĆ SUKIENKĘ DO TYPU FIGURY PAPRYCZKI?

Niezawodna jest także bielizna na bazie wyszczuplających halek i kombinezonów oraz majtek o kroju spodenek.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych