en_GBpl_PL

ZŁOTY KOLOR W STYLIZACJI – JAK NOSIĆ NA CO DZIEŃ?

Złoty kojarzy się najczęściej z Sylwestrem oraz kreacjami na czerwonym dywanie. Jednak ma on znacznie szerszą gamę zastosowań. Kolor symbolizujący splendor i glamour doskonale odnajduje się także w streetwear’owych i eleganckich stylizacjach na co dzień. Jest odpowiedni na randkę, ale i do pracy, pod warunkiem, że odpowiednio go wystylizujemy. Złoto występuje w wersji metalicznej bądź okraszonej brokatem, a w połączeniu z basikami bądź jedwabnymi tkaninami, stanowi świetną propozycję na cieplejsze dni. Ja swoją sukienkę w duchu Versace noszę i przy okazji Sylwestra, i w ciągu dnia.

ZŁOTO NA CO DZIEŃ: TYLKO JEDEN ELEMENT GARDEROBY

Złoto stanowi świetny pomysł na wyróżnienie swojej stylizacji w ciągu dnia. Jednak pamiętaj, aby wówczas postawić tylko na jeden, błyszczący element garderoby. Jeśli jest to bluzka na ramiączkach, zestaw ją z białymi spodniami. Złote buty natomiast mogą podbić outfit na bazie krótkiej, letniej sukienki. Kluczem udanej stylizacji z błyskiem jest umiar, który sprawi, że barwa glamour stanie się akcentem bądź głównym i najważniejszym motywem stroju.

ZŁOTO NA CO DZIEŃ: ŁĄCZ Z MATOWYMI TKANINAMI

Złote połyskujące ubrania kontrastuj z matowymi tkaninami. Jeśli Twoja marynarka mieni się brokatem czy cekinami, zestaw ją z gładkimi spodniami oraz torebką pozbawioną błysku. W ten sposób zachowasz umiar, a wyrazista barwa stanie się bardziej daily, czyli odpowiednia na co dzień.

ZŁOTO NA CO DZIEŃ: ZREZYGNUJ Z DUŻEJ ILOŚCI BIŻUTERII

Jeśli w planach masz złotą sukienkę, bluzkę czy mini spódnicę, niech to ona będzie głównym punktem Twojej stylizacji. Zrezygnuj wówczas z okazałych pierścionków czy błyszczącej biżuterii, która mogłaby przeciążyć stylizację. Postaw na minimalizm współgrający z glamourem. Ja uzupełniłam swój outfit na bazie sukienki w odcieniu starego złota o pierścionek w wiktoriańskim stylu. W ten sposób, zmysłowość a’la Versace mogłam pogodzić z zasadą „less is more”.

POLECAM: SUKIENKA W BIELIŹNIANYM STYLU NA LATO 2019

ZŁOTO NA CO DZIEŃ: NOŚ JAKO DODATEK

Złoty może być także tylko dodatek pod postacią sandałów na obcasie, zestawionych z czarną sukienką bądź torebki w formie kuferka. Takie wykwintne akcenty świetnie pasują do klasycznych np. ołówkowych krojów czy formy tuby. Jeśli wolisz złoto w wersji mikro, postaw na błyszczący manicure bądź szminkę czy dyskretną podszewkę marynarki na lato.

POLECAM: ZŁOTA SUKIENKA – TRENDY NA INSTAGRAMIE

***

Sesja zdjęciowa:

Stylizacja: Ilona Jaworska

Zdjęcia: Łukasz Bartyzel

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych