en_GBpl_PL

Stylizacja i produkcja Ilona Jaworska, fot. Kamil Banaszek

ANALIZA SYLWETKI

Analiza typu sylwetki jest kluczowym etapem w budowaniu i podkreśleniu Twojego stylu. Dzięki obserwacji proporcji ciała, nauczysz się świadomie wybierać ubrania i dodatki, które dodadzą Ci atrakcyjności i wyeksponują Twoje indywidualne walory figury, ukrywając jej mankamenty. Zachowanie proporcji sylwetki decyduje o efekcie finalnym udanej stylizacji. Od tej pory zakupy staną się nie tylko kwestią gustu, ale również sposobem na wymodelowanie figury, wzmocnienie pewności siebie i wyrażenie swojej kobiecości. Zobaczysz, że dzięki rozmaitym trikom stylistki, możesz być bardziej efektywna w stworzeniu wizerunku, o którym marzysz.

CO ZYSKUJESZ:
    1. etap: poznasz swój typ figury,
    2. etap: odkryjesz ubrania i dodatki, które wydobędą atuty Twojej sylwetki i ukryją jej mankamenty,
    3. etap: zaobserwujesz triki stylistyczne gwiazd, które mają figurę podobną do Ciebie. Na ich przykładzie zobaczysz, jak manewrować modą.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych